Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

Pension Poezie v češtině Pension Poezie in Deutsch

PRÁZDNINY SKONČILY, ALE VĚŘTE, ŽE I "BABÍ" LÉTO JE NA HORÁCH PŘEKRÁSNÉ - PŘIJEĎTE SE PŘESVĚDČIT NA PENZION POEZIE!  VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách). Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Úvod -> Penzion POEZIE

Ubytování Jizerské hory - Krkonoše v rodinném penzionu POEZIE - Kořenov

Ubytování pension Poezie Penzion u sjezdovky s vlekem Ubytování na pensionu - celoroční provoz Kořenov - ubytování Jizerské hory - ubytování v penzionu Jizerky - ubytování - na horách

Vítejte v rodinném penzionu Poezie v Kořenově - čeká Vás krásná příroda i pohoda Jizerských hor a Krkonoš.

Dětské hřiště u penzionu Ubytování s parkovištěm - Kořenov  Nekuřácké prostředí - kuřáci mají vyhrazený prostor Ubytování na horách u sjezdovky Ubytování Kořenov u vleku Běžecké stopy - trati u penzionu Jizerské hory - v blízkosti cyklo trasy - stezky Ubytování v penzionu Ubytování sociálním zařízením na pokojích Ubytování - pokoje s vlastním WC, sprchou, koupelnou Ubytování s WiFi - internetem Ubytování se psem - pes možný - s domácím zvířetem Ubytování Kořenov se stravováním a barem Penzion Kořenov s terasou

POLOHA

Penzion na rozhraní Jizerské hory - Krkonoše

Penzion Poezie se nachází v romantickém horském prostředí (800 m.n.v.) v obci Kořenov u Harrachova na rozhraní Jizerských hor - Krkonoš (mapka). Z oken penzionu je nádherný výhled na západní Krkonoše, na Čertovu horu a "mamutí" skokanský můstek v Harrachově. Směrem na jih od penzionu se tyčí jedna z nejhezčích rozhleden Jizerek Štěpánka. Západní pohled tvoří idylický evangelický kostelík s nočním osvětlením.

UBYTOVÁNÍ

Penzion s dětským hřištěm, terasou, ohništěm

Kapacita penzionu je 26 osob v 8 pokojích (s možností 7 přistýlek, celkem tedy 33 míst), všechny s vlastním sociálním zařízením - koupelnou (WC, sprchový kout, umývadlo). Ubytování je vhodné pro rodiny, jednotlivce, skupiny, ale i mateřské školky a I.stupeň ZŠ. K dispozici je jídelna s barem a klubovna s kabelovou TV, DVD i videopřehrávačem. Hosté mají možnost připojení k internetu Wi-Fi technologií zdarma (na vlastním zařízení - notebook ap.). V letních měsících je hojně využívaná venkovní terasa a možnost večerního posezení u táboráku. Poezie je nekuřácký penzion (kuřáci mají vyhrazené kryté místo v zádveří penzionu). Pro děti je připraveno venkovní atestované dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm. Speciální cenová nabídka je určena pro děti se zdravotním postižením. Penzion Poezie v Kořenově je v provozu po celý rok.

STRAVOVÁNÍ

Ubytování se stravováním - polopenzí

V základní ceně ubytování je zahrnuta snídaně (formou bufetového stolu). Je možné objednat i polopenzi (v zimní sezoně je možná pouze polopenze). Večeře je tříchodová - polévka, hlavní jídlo, zákusek. Při skupinových pobytech (dětských kolektivů, případně firemních školeních ap.) je možné stravování formou plné penze.

PARKOVÁNÍ

Ubytování - penzion s parkovištěm

Pro hosty je určené přímo u penzionu vyasfaltované parkoviště (nehlídané a nepojištěné), s možností celoročního přístupu a parkování.

LYŽAŘSKÉ PODMÍNKY

Ubytování u sjezdovky s vlekem

Lyžařský vlek Bavorák (poma) s 360m sjezdovkou (i večerní lyžování) je od penzionu vzdálen pouhých 150 m. Tak jako i v jiných lyžařských střediscích je i zde možno objednat instruktora lyžařské školy a zapůjčit vybavení. Velkou předností jsou však i mimořádně příznivé ceny na tomto vleku. V rozlehlém Kořenově jsou i další menší sjezdovky s různými stupni obtížnosti. Ve vzdálenosti 2 km je v Příchovicích sjezdovka U Čápa. Asi o kilometr dále je větší skiareál Rejdice se sedačkovou lanovkou, zaměřený především na snowboarding. Velmi atraktivní a autem bez problémů dostupné (8 km) je známé špičkové lyžařské středisko Harrachov (Čertova hora a Rýžoviště). Další skiareály naleznete v Rokytnici nad Jizerou (14 km), ve Vysokém nad Jizerou-Šachty (12 km), Pasekách (9 km), Černé říčce (4 km) na Tanvaldském Špičáku (10 km). Z této nabídky vyplývá, že při pobytu na Poezii můžete lyžovat nejenom na sjezdovce Bavorák, která je v těsné blízkosti penzionu, ale i v okolních lyžařských střediscích všech stupňů náročnosti. 

BĚŽKAŘSKÉ TRASY

Běžkařské tratě u penzionu

V bezprostředním okolí penzionu jsou desítky kilometrů stop pro běžkaře, které navazují na trasy směrem na Smědavu, Jizerku a Bedřichov, včetně nástupu na nejznámější Jizerskou magistrálu nebo i na tratě západních Krkonoš. Velmi oblíbená je široká nabídka tratí v nedalekých polských Jakuzsycích, kde je ve volně přístupném běžeckém areálu pravidelně upravováno více než 100 km tratí.

TURISTIKA A CYKLOTRASY

Rodinný penzion Jizerských horách

V Jizerských horách naleznete velké množství značených turistických tras. Cyklisté mohou v Jizerkách využívat jak silniční síť, tak především značené cyklotrasy i turistické stezky. Náročnější pěší i cyklistické výlety je možné podnikat na trase oblíbené Jizerské magistrály. V letní sezoně jezdí i cyklobus: Kořenov - Harrachov - Malá Úpa (a zpět) s daným jízdním řádem.

ZÁBAVA A ZAJÍMAVOSTI

Ubytování v Jizerských horách

Tipy na zábavu, výlety, sportovní aktivity, kulturu, památky, koupání a další inspiraci pro naplnění programu Vaší dovolené na penzionu Poezie naleznete dále ve velkém množství pod samostatnými odkazy "Kořenov" i "Tipy a zábava".

KUDY NA PENZION

Penzion POEZIE, Kořenov 1253/17

Cesty vedoucí k penzionu POZIE v Kořenově naleznete podrobně popsané v odkazu "Kontakty".  

 

Přejeme Vám příjemné prožití Vašeho pobytu na penzionu POEZIE
v Kořenově v Jizerských horách.
 
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Motorest Olomouc -  Realitní činnost -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  ,Kojenecké zboží,mantinel do postýlky,