Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

Pension Poezie v češtině Pension Poezie in Deutsch

PRÁZDNINY SKONČILY, ALE VĚŘTE, ŽE I "BABÍ" LÉTO JE NA HORÁCH PŘEKRÁSNÉ - PŘIJEĎTE SE PŘESVĚDČIT NA PENZION POEZIE!  VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách). Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Úvod -> Tipy a zábava

Okolí a zajímavosti

Obec Kořenov (oficiální stránky obce, základní informace, poloha, historie, sport a kulturní zajímavosti, kontakty, fotogalerie.....) se nachází v nejvýchodnější části Jizerských hor, kde těsně sousedí s Krkonošemi a Polskem. Díky své poloze je skvělým místem pro trávení zimní i letní dovolené. Avšak i ostatní roční období mají zde v Jizerských horách a Krkonoších svůj osobitý půvab.

Kořenovský evangelický kostelík s horským hřbitovem je 250 m nad penzionem, bowling s příjemnou restaurací cca 300 m od penzionu, rozhledna Štěpánka na dohled i pěší dosah, lanová centra (Kořenov i Harrachov), bobové dráhy (Harrachov a ještě kvalitnější v Janově nad Nisou), tenisové haly (Tanvald, Harrachov, osada Jizerka), minigolf (Příchovice), kino, diskotéka, minipivovar, sklárna a hornické důlní muzeum v Harrachově, přehrady (Souš, Josefův Důl, Protržená přehrada, jablonecká - Mšeno), muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, golfová hřiště (Harrachov, Liberec i Semily), aquaparky (Jablonec nad Nisou, Liberec 2x a další) zoo a botanická zahrada v Liberci, technická rarita - nejstrmější a jediná ozubnicová železnice v ČR Tanvald-Kořenov-Harrachov, Bozkovská dolomitová jeskyně poblíž Železného Brodu, výletní areál a kozí farma Pěnčín…..

I směrem do Krkonoš lze "vyšlápnou" na pěkné výlety, které si můžete dopředu detailně naplánovat i s pomocí těchto stránek.

Další tipy na výlety: Sněžka, Mumlavské vodopády, pramen Labe, westernové městečko v polské Karpaczi, ….

V době pobytu si u nás hosté mohou zdarma zapůjčit turistickou slevovou kartu BENEFIT program. Na tu pak mohou získat slevy na vstupném (až 50%) do řady sportovních i kulturních zařízení. Slevy v rámci programu nabízejí například liberecká botanická i zoologická zahrada, Centrum Babylon v Liberci, jablonecký plavecký bazén, bobová dráha v Janově nad Nisou, hornické muzeum v Harrachově, Bozkovské dolomitové jeskyně a mnoho dalších. Zde naleznete přehled slev BENEFIT programu, ale i informace o otevíracích dobách, vstupném a dalších chystaných kulturních, sportovních či společenských akcích.

Informační středisko Kořenov

ZOO Liberec

Zámek Sychrov

Golfové hřiště Harrachov

Smržovka - Muzeum obrněné techniky

Kořenov - Souhrnné informace

Szklarska Poreba.cz

Szklarska Poreba.pl

Kořenov - Gesamtinformationen

Kořenov - Summary

Über Region Isergebirge

About the region Jizera Mountains

 
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Motorest Olomouc -  Realitní činnost -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  ,Kojenecké zboží,mantinel do postýlky,