Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> ubytovani-jizerske-hory.eu

Vítáme Vás a upozorňujeme na možnost prokliknutí na jakýkoliv odkaz, kde dále získáte více informací o možnosti ubytování v Jizerkách na rodinném penzionu POEZIE V Kořenově.

Ubytování Jizerské hory  

Ubytování Jizerské hory - Krkonoše

       Jizerské hory jsou klidným místem s čistým vzduchem a krásnou přírodou. Jizerské hory jsou CHKO (chráněná krajinná oblast), a proto si uchovávají stále svou poetickou tvář. Jsou ideálním místem pro běžecké i sjezdové lyžování, pěší turistiku a houbaření, cykloturistiku nebo pro pouhý odpočinek v čisté přírodě. Levné a zároveň pohodlné ubytování v Jizerských horách, které nabízejí povětšinou rodinné penziony, jistě ocení každý návštěvník.

          Možností ubytování nabízejí Jizerky dostatek. Převažují právě rodinné penziony, z nichž některé poskytují pohodlné ubytování za opravdu nízké ceny.  

Penziony Jizerské hory

          Penziony nabízející ubytování v Jizerkách většinou vytvářejí příjemnou rodinnou atmosféru, neboť ubytovávají jen omezené množství hostů. Jedním z takových rodinných penzionů je Penzion Poezie, který se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v obci Kořenov u Harrachova.

 Ubytování  - penzion - Kořenov

          Penzion Poezie leží v horském prostředí (800 m n.v.) 150 m od nejbližší menší sjezdovky s poma vlekem . Pro svoji polohu, menší velikost a útulné prostředí je ideální pro skupinové akce typu mateřské školky a školy (I.stupeň ZŠ) v přírodě, sportovní kurzy, výlety seniorů aj., ale především pro rodinné dovolené (děti do 2 let ubytování zdarma).         

 Ubytování - Jizerky - Kořenov

Penzion je nekuřácký, nicméně kuřáci mají k dispozici kryté venkovní zádveří s lavičkou a popelníky. V Penzionu Poezie máte zajištěno také stravování (snídaně, polopenze, v případě skupinových pobytů i plná penze). Internetové připojení zdarma (Wi-Fi) je samozřejmostí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou účelně vybavené a nabízejí pohodlné ubytování.

 Celoroční provoz zpříjemňuje možnost příjezdu až k objektu a parkování zdarma na vlastním parkovišti přímo u penzionu .
Jizerské hory i Krkonoše máte z penzionu jako na dlani. 
 

 Proč do Jizerských hor

Kromě – v porovnání s Krkonošemi - levného ubytování Jizerské hory nabízejí další příležitosti: 

Ubytování na horách - v Kořenově
  

  • běžecké tratě – ráj běžkařů, strojově upravené běžecké tratě – Jizerská magistrála
  • sjezdové lyžování – velké množství vleků za přijatelné ceny, blízkost Krkonoš
  • pěší turistika – značené turistické stezky, lesy vhodné pro houbaření a procházky
  • cykloturistika – množství cyklostezek různých obtížností aj.
  • příznivá dojezdová vzdálenost (především z Prahy a okolí) 

Oproti sousedním Krkonoším jsou Jizerské hory lépe dostupné pro školky i školy v přírodě, sportovní kurzy, výlety seniorů, firemní akce a jiné skupinové aktivity, které upřednostňují levnější ubytování.    

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,