Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> Kontakty

Pension POEZIE, Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov

mobil: +420 774 399 382 – Ing.Pavlína Matoušková
  +420 775 399 382 – Jiří Matoušek

e-mail: matousek@pension-poezie.cz

facebook: zde najdete odkaz na penzion Poezie

Máte-li jakékoliv připomínky k naší nabídce, penzionu, webovým stránkám či k nám samotným, prosíme oslovte nás neanonymně na výše uvedené e-mailové adrese.

Jak nás najdete?

Základní mapa příjezdu k penzionu Poezie v Kořenově.

GPS LOC:
50°45´26" N (S)
15°21´45" E (V)
nebo v jiném formátu
50°45.425 'N (S)
15°21.734' E (V)

Příjezd do Kořenova (místní oblast, kde je náš penzion, má název Tesařov, ale moc se nepoužívá) je možný z těchto směrů:

A) od Prahy po R10 na Mladou Boleslav a dále směr Liberec – Ohrazenice exit 43 – potom
buď:
A1) Jablonec n. Nisou (směr Liberec) – Smržovka – Tanvald – Desná – Kořenov

anebo
A2) Turnov – Železný Brod –Smržovka –Tanvald – Desná – Kořenov

B) od Jičína na Turnov a dále viz výše (A1 n. A2)

C) od Vrchlabí směr Jilemnice – Rokytnice n.Jiz. – Kořenov

Při příjezdu ve směru od Prahy (Jičína) stoupáte serpentinami do Kořenova. V Kořenově minete po pravé straně hotel Kořínek, pokračujete dále cca 0,5 km na horizont kopce. Napravo je motorest Příchovice a cca 100 m dále nalevo obchod se smíšeným zbožím. 0,4 m ! za přechodem pro chodce ("zebrou") zahnete doleva na úzkou asfaltovou silničku, která Vás přivede po 300 m k penzionu.

Ze směru od Vrchlabí minete odbočku na Harrachov a stoupáte serpentinami do Kořenova. Po levé straně je menší benzínová pumpa, po cca 500 m vyjedete na horizont, na kterém je přechod pro chodce ("zebra"). 0,4 m ! před ním zahnete ostře doprava (mezi obytným domkem a parčíkem)  na úzkou asfaltovou silničku, která Vás přivede po 300 m k penzionu.

Poznávacím znamením správného odbočení z hlavní silnice na cestu k našemu penzionu z obou směrů je modrá turistická značka a "zebra" přechod pro chodce na hlavní silnici!

Příjezd k penzionu na parkoviště je možný celoročně, přesto v zimním období doporučujeme minimálně zimní pneu a ani připravené sněhové řetězy v kufru Vašeho auta nejsou "zbytečnou zátěží"!

Do Kořenova na penzion Poezie se lze dopravit i dálkovým autobusovým spojem (stanice "Kořenov, Příchovice, motorest" je od penzionu vzálena pouhých 300m - spoje z Prahy odjíždějí převážně z Černého Mostu), nebo vlakem do stanice "Kořenov, nádraží", vzdálené cca 2,5 km. Z obou cílových zastávek Vás i Vaše zavazadla po předchozí domluvě pohodlně dopravíme až k penzionu. Vhodné spojení autobusy i vlaky naleznete v internetových jízdních řádech.

V zimních měsících nabízí tato atraktivní lokalita Jizerky - Kořenov široké sportovní a rekreační vyžití pro celou rodinu. Veliké množství sjezdových a běžeckých tratí různých stůpňů náročnosti uspokojí všechny lyžaře, snowboardisty i sáňkaře. Turistický ráj pak představují sousedící hřebeny Krkonoš, které jsou přístupné v zimních měsících na běžkách a v letních měsících pěšky nebo na horských kolech.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,