Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> Rezervace

 

Vážení hosté, přátelé, kamarádi. Letos v červenci uplyne 13 let od chvíle, kdy jsme začali provozovat náš penzion POEZIE. Jak ale praví klasik "čas trhnul oponou" a my jsme se rozhodli náš penzion prodat. Nový provozovatel je připraven poskytovat služby od srpna 2018, případní zájemci kontaktujte paní Martinu Smolíkovou (m.smolikova@arpzpd.cz).Tyto naše stránky určitě poběží do konce července 2018, kdy k nám ještě můžete na pobyt zavítat.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se za celé 13 leté období u nás ubytovali. Budeme na Vás vzpomínat jen v dobrém a věřím, že i někteří z Vás budou sdílet podobně kladné vzpomínky na nás a POEZII.  

 

Rezervace ubytování

Jméno:

 

Mobil:

Text rezervace:

E-mail:

Město, PSČ:

Ulice, číslo:

Počet osob celkem:

a z toho dětí ve věku 2 až 9,99 let

Děkujeme za zaslání rezervace, dotazu či připomínky a přejeme krásný den.

Kdo hledá ubytování na nádherném místě Jizerek, kdo hledá nekuřácký penzion se stravováním a dětským hřištěm, parkovištěm zdarma přímo u penzionu, Wi-Fi internetem a kompletním sociálním zařízením na každém pokoji, ať posoudí i nabídku penzionu Poezie z Kořenova!


Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,