Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> Tipy a zábava

Okolí a zajímavosti

Obec Kořenov (oficiální stránky obce, základní informace, poloha, historie, sport a kulturní zajímavosti, kontakty, fotogalerie.....) se nachází v nejvýchodnější části Jizerských hor, kde těsně sousedí s Krkonošemi a Polskem. Díky své poloze je skvělým místem pro trávení zimní i letní dovolené. Avšak i ostatní roční období mají zde v Jizerských horách a Krkonoších svůj osobitý půvab.

Kořenovský evangelický kostelík s horským hřbitovem je 200 m nad penzionem. Bowling s příjemnou restaurací naleznete cca 300 m od penzionu. Rozhledna Štěpánka je na dohled i pěší dosah. Ale i ostatní rozhledny v libereckém regionu by neměly zůstat opomenuty. Navštívit můžete lanová centra (Kořenov i Harrachov), bobové dráhy (Harrachov a ještě kvalitnější v Janově nad Nisou), tenisové haly (Tanvald, Harrachov, osada Jizerka), minigolf (Příchovice), kino, diskotéku, minipivovar, sklárnu a hornické muzeum - to vše v Harrachově. Za výlet stojí romantické přehrady (Souš, Josefův Důl, Protržená přehrada, jablonecká - Mšeno). Navštivte i muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, golfová hřiště (Harrachov, Liberec i Semily), aquaparky (Jablonec nad Nisou, Liberec 2x a další). ZOO, botanická zahrada, IQ park a Dinopark, legendární vysilač a lanová dráha na Ještěd - to vše je k vidění v Liberci. Technickou raritou je nejstrmější a jediná ozubnicová železnice v ČR na trase Tanvald - Kořenov - Harrachov. Bozkovská dolomitová jeskyně je poblíž Železného Brodu a nedaleko je i výletní areál a kozí farma Pěnčín…..

I směrem do Krkonoš lze "vyšlápnou" na pěkné výlety, které si můžete dopředu detailně naplánovat i s pomocí těchto stránek.

Další tipy na výlety: Sněžka, Mumlavské vodopády, muzeum obrněné techniky ve Smržovce, pramen Labe, westernové městečko v polské Karpaczi ….

V době pobytu si u nás hosté mohou zdarma zapůjčit turistickou slevovou kartu BENEFIT program. Na tu pak mohou získat slevy na vstupném (až 50%) do řady sportovních i kulturních zařízení. Slevy v rámci programu nabízejí například liberecká botanická i zoologická zahrada, Centrum Babylon v Liberci, jablonecký plavecký bazén, bobová dráha v Janově nad Nisou, hornické muzeum v Harrachově, Bozkovské dolomitové jeskyně a mnoho dalších. Zde naleznete přehled slev BENEFIT programu, ale i informace o otevíracích dobách, vstupném a dalších chystaných kulturních, sportovních či společenských akcích.

Kořenov - souhrnné informace

Informační středisko Kořenov


Cestou necestou libereckým krajem


ZOO Liberec

Golfové hřiště Harrachov

Zámek Sychrov

Szklarska Poreba.cz

Szklarska Poreba.pl


Kořenov - Summary

Kořenov - Gesamtinformationen

Über Region Isergebirge

About the region Jizera Mountains

Jizerky nabízejí jistotu klidného místá s čistým vzduchem a krásnou přírodou. Jsou ideálním místem pro široké spektrum aktivit: běžecké i sjezdové lyžování, pěší turistiku a houbaření, cykloturistiku nebo pro pouhý odpočinek v čisté přírodě. Levné a zároveň pohodlné ubytování v Jizerských horách, které nabízejí povětšinou rodinné penziony, jistě ocení každý návštěvník.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,