Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> Ceník a podmínky

 

Vážení hosté, přátelé, kamarádi. Letos v červenci uplyne 13 let od chvíle, kdy jsme začali provozovat náš penzion POEZIE. Jak ale praví klasik "čas trhnul oponou" a my jsme se rozhodli náš penzion prodat. Nový provozovatel je připraven poskytovat služby od srpna 2018, případní zájemci kontaktujte paní Martinu Smolíkovou (m.smolikova@arpzpd.cz).Tyto naše stránky určitě poběží do konce července 2018, kdy k nám ještě můžete na pobyt zavítat.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se za celé 13 leté období u nás ubytovali. Budeme na Vás vzpomínat jen v dobrém a věřím, že i někteří z Vás budou sdílet podobně kladné vzpomínky na nás a POEZII.  

 

Ceník ubytování


Penzion POEZIE

Nocleh se snídaní

Nocleh s polopenzí


TERMÍNY

děti od 2 do 9,99 let

hosté nad 10 let

děti od 2 do 9,99 let

hosté nad 10 let


lůžko

přistýlka

lůžko

přistýlka

lůžko

přistýlka

lůžko

přistýlka

leden - březen (zimní sezona)

-

-

-

-

410 Kč

335 Kč

510 Kč

435 Kč

červenec - srpen (letní sezona)

330 Kč

 255 Kč

410 Kč

335 Kč

390 Kč

315 Kč

480 Kč

405 Kč

duben - červen   září – listopad (vedlejší sezony)

275 Kč

200 Kč

335 Kč

260 Kč

330 Kč

255 Kč

400 Kč

325 Kč

prosinec do 18.12.

305 Kč

230 Kč

380 Kč

305 Kč

360 Kč

285 Kč

445 Kč

370 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

DĚTI DO 2 LET bez nároku na lůžko a stravu v každém termínu ZDARMA.
Při ubytování na 1 noc příplatek 100 Kč/pokoj.
Minimální obsazenost pokoje v zimní sezoně je 2 osoby.
Za objednané a neobsazené lůžko je příplatek 100 Kč/noc.

Lůžková skladba 8 pokojů penzionu je následující: dva pokoje s 2 lůžky, dva pokoje s 3 lůžky a čtyři pokoje se 4 lůžky + do většiny pokojů lze přidat 1 až 3 přistýlky.

V ceně za ubytování jsou již obsaženy: snídaně, v případě polopenze i večeře, poplatky obci (rekreační poplatek), energie, voda, odvoz odpadků, závěrečný úklid, povlečení, ručníky, kabelová TV+DVD v společenské televizní místnosti, WI-FI síť se stálým připojením na internet, skladování kol a lyží, parkování na parkovišti před objektem (parkoviště není hlídané, zabezpečené, ani pojištěné), využití venkovního dětského hřiště a ohniště.
Hosté si u nás mohou zdarma zapůjčit turistickou slevovou kartu - BENEFIT Program a s tou pak získat různé slevy na sportovní aktivity či vstupné do kulturních zařízení v těchto regionech: Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj, Frýdladsko, Lužické hory a Ještědský hřbet.
Dále Vám zdarma zapůjčíme místní mapy, dalekohled, společenské hry a drobné sportovní potřeby.

V případě zájmu je možné zapůjčit dětskou skládací postýlku (100 Kč/pobyt) - nutné předem dohodnout.
Pro neplatící děti lze objednat stravu: snídaně 20 Kč, polopenze 50 Kč.
"Dospělácká postel" (nebo přistýlka) pro neplatící dítě: 100 Kč/noc.
Přistýlka je účtována až po využití všech pevných lůžek v pokoji.

Pobyt domácího zvířete - pes, kočka (malé, klidné) - je možný po dohodě za poplatek 40 Kč/den.

Smluvní ceny ubytování pro mateřské školky a školy (I. stupeň) v přírodě (dle konkrétního termínu a počtu ubytovaných osob).

Individuální slevy pro skupinové pobyty v mezisezoně dle konkrétního termínu a počtu ubytovaných osob!

Snídaně se podává formou švédského stolu v čase 8 - 9,30 hod.
Večeře (polévka, hlavní chod, dezert) v 18,15 hod
(v případě skupinového pobytu lze časy snídaní a večeří dohodnout v rámci možností i jinak)


Pro zimní sezonu přednostně nabízíme rezervaci - ubytování na týdenní pobyty ne - ne (neděle - neděle). Není-li celá kapacita penzionu pro daný týden obsazena, je možné rezervovat od pondělí daného týdne pobyt na víkend (i prodloužený).
Rovněž v letní sezoně upřednostňujeme týdenní pobyty ne - ne (neděle - neděle), případně takové, které začínají nebo končí nedělí, avšak
individuální dohoda je možná.

Zálohy se platí obvykle na pobyty v hlavních sezónách (zima, léto) nebo v dalších atraktivních termínech (např. Velikonoce). Po přijetí objednávky budete vyzváni k zaplacení zálohy. Rezervace pobytu vstupuje v platnost po připsání příslušné částky na udaný účet. Výše zálohy pro zimní sezonu (Vánoce - březen) je stanovena jednotně na 2000,- Kč a na hlavní letní sezonu (červenec - srpen) ve výši 1500,- Kč za každého platícího hosta bez rozdílu.

Doplatek za ubytování je možné v případě zájmu uhradit před nastoupením pobytu na bankovní účet, jinak je splatný v nástupní den (platba v hotovosti - platební karty nepřijímáme). V případě předčasného ukončení pobytu ze strany hosta nevzniká nárok na navrácení finanční částky. Záloha se rozpočítává na každý den rezervovaného pobytu.

Storno podmínky: v případě, že host zruší objednaný pobyt, bude mu odečten stornovací poplatek od zaplacené zálohy následujícím způsobem:
42 a více dnů před příjezdem 200 Kč manipulační poplatek
41 až 21 dnů před příjezdem 1/3 z celkově zaplacené zálohy
20 až 8 dní před příjezdem 2/3 z celkově zaplacené zálohy
8 a méně dnů před příjezdem celá zaplacená záloha

Prosíme, respektujte nedělní nástup k ubytování mezi 16 - 18 hodinou, pokud není dohodnuto předem jinak. Dřívější ubytování (ani případné odložení zavazadel) není z provozních důvodů možné. Děkujeme za pochopení.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Ubytování se stravováním na penzionu POEZIE nabízíme v hlavní letní i zimní sezoně za rozumné ceny. V mezisezonách na jaře a na podzim se již zcela zjevně jedná o levné ubytování na horách. Ještě více zvýhodněné ceny jsou určeny mimo jiné pro větší kolektivy, skupiny aktivních seniorů - důchodců, pro prarodiče s vnoučaty a další specifické skupiny hostů. Více informací naleznete v Ceníku a podmínkách nebo i v linku Akční nabídky.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,