Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> Tipy a zábava -> Kořenov a okolí - na běžkách

V oblasti Jizerských hor, sousedících Krkonoš i v bezprostředním okolí Kořenova si z rozmanité nabídky běžkařských tras (trasy přímo v okolí penzionu) jistě vyberou zdatní i méně zdatní běžkaři všech věkových skupin.

 Mnoho užitečných informací o výletech na běžkách můžete získat i prostřednictvím video pořadů ČT: "Běžkotoulky- Kořenov a Paseky nad Jizerou I."

"Běžkotoulky - Kořenov a Paseky nad Jizerou II."

"Běžkotoulky - Kořenov a Albrechtice v Jizerských horách"

"Běžkotoulky - Tanvald a Lučany nad Nisou"

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,