Pension POEZIE

Kořenov 1253/17, 468 49 Kořenov, tel./fax: +420 483 399 382, mobil: 774 399 382 – Pavlína Holanová, 775 399 382 – Jiří Matoušek, e-mail: matousek@pension-poezie.cz

e-mail: matousek@pension-poezie.cz | +420 774 399 382

VÍTE, ŽE KOŘENOV JE JEN 110 km OD PRAHY A LEŽÍ NA POMEZÍ JIZEREK A KRKONOŠ?   CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH (levné ubytování v mezisezonách).    Ubytování /Jizerské hory - Kořenov - Penzion Poezie.

 

SLEDUJTE AKČNÍ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - KOŘENOVĚ!


Penzion Poezie je držitelem cenného "zlatého"
certifikátu kvality
služeb a ubytování.

Ocenění za celkový dojem pro POEZII


V roce 2012 obdržel penzion POEZIE na základě hlasování našich hostů i tato dvě velmi prestižní ocenění. Děkujeme našim spokojeným návštěvníkům!

Logo Facebook
POEZIE

Bookmark and Share
Úvod -> Akční nabídky

Slevy ubytování - Last minute - Volné termíny

Pro mateřské školky (MŠ) a základní školy (ZŠ rezervace - pouze I. stupeň) připravíme speciální cenové nabídky.

Pro zdravotně postižené - hendikepované děti (nutný průkaz ZTP) v doprovodu alespoň 2 platících hostů jsme připravili speciální celoroční cenovou nabídku: celý pobyt i se stravováním (polopenzí) pro zdravotně postižené dítě ZDARMA. Nutno domluvit předem při zadání konkrétní objednávky pobytu - penzion není bezbariérový objekt!

Pro větší kolektivy (min. 15 platících hostů) lze připravit zajímavou cenovou nabídku.

Výhodné slevy pro skupiny (min. 4 osoby) aktivních seniorů ve vedlejších sezonách (*duben - červen, září - polovina prosince).

Levné ceny ubytování pro seniory (babičky, dědečkové) s vnoučaty ve vedlejších sezonách*.

Penzion je nekuřácký, nicméně kuřáci mají k dispozici kryté venkovní zádveří s lavičkou a popelníky. V Penzionu Poezie máte zajištěno také stravování (snídaně, polopenze, v případě MŠ a ZŠ i plná penze). Internetové připojení zdarma (Wi-Fi) je samozřejmostí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou účelně vybavené a nabízejí pohodlné ubytování.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Motorest Olomouc -  Hromosvody -  Zakázkové stolařství -  Autodoprava -  Elektrospotřebiče -  Vytlačování plastů -  ,Kojenecké zboží,,